Glowyskinshop.com

Dr.G Green Zinc Oxide Mild Up Sun Plus Lotion SPF50+ PA++++ 50ml

Lek 2,490

Një krem ​​dielli i butë, hipoalergjik i formuluar më filtra të sigurt fizikë (Oksid Zinku) që mbron lëkurën e ndjeshme nga efektet e dëmshme të rrezeve UV dhe rrezatimit HEV (i njohur si drita blu).

Formula e lehtë e kremit absorbohet shpejt dhe nuk lë kaste te bardhe, ndjesi vajore ose ndjesi ngjitëse në lëkurë.
Dr.G Green Mild Up Sun është një krem ​​dielli hipolergjik që vesh butësisht dhe mbron lëkurën e ndjeshme nga rrezet UVA dhe UVB. Formuluar me përbërës të mrekullueshëm për t'ju ofruar përvojën më të mirë kur përdorni këtë krem ​​dielli sic jane Piknogenol i cili ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe rrudhave të shkaktuara nga rrezet UVB dhe mbron lëkurën tuaj nga ndotja. Përmban gjithashtu ekstrakte Centella Asiatica dhe kordon houttuynia (nenexhik peshku) qetësues dhe hidratues i lëkurës për ta mbajtur të butë. 
• Ideale për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi