Glowyskinshop.com

Dr.G Green Mild Up Sun Stick 20g

Lek 2,490

▶ Krem dielli mineral me një kompleks prej shtatë gjethesh të reja Krem dielli i dendur ushqyes me 7 lloje të kompleksit të gjetheve të reja dhe provitamin D.

▶ Krem kundër diellit me 5 shtresa mbrojtëse Mbron nga drita blu, drita infra të kuqe, ndotja dhe rrezet UVA dhe UVB.

Ky stick mineral mbrojtës nga dielli ofron mbrojtje me spektër të gjerë të SPF 50+ PA++++ dhe është i mbushur me qetësues për lëkurën, siç është kompleksi i patentuar i gjetheve të reja të markës (që përmban shtatë përbërës botanik duke përfshirë ekstrakte çaji jeshil, brokoli dhe kamelie). Përbërësit shtesë të Provitaminës E dhe piknogjenolit rrisin nivelet e hidratimit dhe rrisin elasticitetin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi