Glowyskinshop.com

Dr.G Doopi Lab Cool Salt Scalp Treatment 300g

Lek 2,190
Nga skalpi te flokët, ky trajtim intensiv kujdeset për të gjitha, duke ju dhuruar floke të shëndetshme dhe të gjata që keni ëndërruar gjithmonë. Thuaj lamtumirë atyre problemeve të bezdisshme të kokës. Trajtimi ynë hidratues jo vetëm që qetëson skalpin e ndjeshem të kokës, por edhe ftoh ato ndjesi irrituese të kruajtjes. Është njësoj si t'i jepni kokës tuaj një përvojë freskuese spa në shtëpi! Por kjo nuk është e gjitha. Ky trajtim është krijuar për të trajtuar pasojat e ngjyrosjes dhe dëmtimit nga nxehtësia. Ai bën magjinë e tij, duke i bërë flokët tuaj të dëmtuar sërish të shëndetshëm dhe të butë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi