Glowyskinshop.com

Dr.G Doopi Lab Cool Salt Scaling Shampoo 500g

Lek 2,790
Ju prezantojmë shampon hipoalergjike me kripë të lëngshme - një zgjidhje e jashtëzakonshme për trajtimin e zbokthit, kruajtjes së kokës dhe kujdesin për lëkurën e vdekur. Kjo shampo e fuqishme pastrimi është e formuluar me kripën më të mirë të lëngshme me burim nga Guerande, Francë, së bashku me një surfaktant të butë aminoacid që ka aciditet të dobët. Me këta përbërës superiorë, shampoja ofron një përvojë pastrimi të thellë dhe të plotë që është e pashembullt. Ajo që e bën shampon tonë me të vërtetë të dallohet është kombinimi i tij ekskluziv i përbërësit Cica për kujdesin hipoallergjik të kokës dhe përbërësit proteinik. Këto shtesa unike janë të përfshira në mënyrë specifike për të ofruar rehati dhe ushqim për lëkurën e kokës që kruhet. Duke shfrytëzuar përfitimet e këtyre përbërësve, shampoja lehtëson në mënyrë efektive kruajtjen ndërsa hidraton intensivisht skalpin e kokës. Dhe si një bonus shtesë, shijoni aromën e lezetshme të barit të freskët që jo vetëm fsheh çdo aromë të padëshiruar, por gjithashtu ngre shqisat tuaja.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi