Glowyskinshop.com

Dr.Ceuracle HYAL REYOUTH LIFTING MASK 25ml*10ea

Lek 390
Keni nevojë për një rregullim të shpejtë të lagështirës? Vendosni maskën ngritëse të Dr. Ceuracle Hyal Reyouth. Një fletë pambuku e njomur me gjashtë forma të ndryshme të acidit hialuronik, funksionon fort në lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Duke punuar për të hidratuar pa lënë pas asnjë ngjitje, Panthenoli dhe Adenozina ndihmojnë gjithashtu në rritjen e qëndrueshmërisë dhe mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira për të siguruar që lëkura të duket e qetë, rrezatuese dhe e rinovuar.

PËRBËRËSIT KRYESOR

6-Kompleksi hialuronik, i cili njihet si rezervuar uji dhe hidraton thellësisht lëkurën
Panthenol (Vitamina B5) e cila formon një barrierë lagështie në sipërfaqen e lëkurës, duke e mbajtur atë të lagësht për një kohë të gjatë.
Niacinamide (Vitamina B3) e cila formon një pengesë të fortë lagështie për nivelin optimal të hidratimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi