Glowyskinshop.com

Doctor.G R.E.D Blemish Cool Soothing Mask

Lek 890
Kjo maskë pambuku ofron efekt qetësues dhe ftohës për lëkurën e irrituar dhe te inflamuar.  Ky produkt është ideal për lëkurën e ndjeshme të prirur ndaj skuqjes.
Ekstrakti Centella Asiatica ndihmon në përshpejtimin e shërimit dhe parandalimin e plagëve dhe njollave të ardhshme.
Kokteji i ekstraktit të gjetheve të Aloe Verës dhe ceramidit NP përmirëson rrudhat dhe funksionin e barrierës së lëkurës.
Efekt i fuqishëm hidratues me 5 acide hialuronik, glicerinë dhe beta-glukan, duke dhënë hidratim në të gjitha shtresat e lëkurës dhe duke mbyllur lagështinë.
Kompleksi 5-Cica përfshin përbërës Centella Asiatica për të mbrojtur pengesën e lëkurës dhe qetësimin e acarimit.
Panthenol dhe Ceramide NP rikthen barrierën e lëkurës për të përmirësuar ruajtjen e lagështisë së lëkurës.
Pa aromë artificiale, vaj esencial, vaj mineral dhe etanol për një formulë miqësore ndaj lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi