Glowy Skin Albania

Diane shine prism repair mist

Lek 2,490
Ju prezantojmë Hair Prism Mist, një zgjidhje magjike për t'i bërë flokët tuaj të shkëlqejnë si kurrë më parë! E mbushur me keratin prej ari Platinum, ky produkt depërton thellë në fijet tuaja, duke siguruar lagështi intensive dhe duke riparuar prizmin e flokëve tuaj për një fund me shkëlqim. Formula hidratuese përgatit kutikulat, duke i lënë flokët tuaj të duken po aq rrezatues si një prizëm. Shijoni aromën fantastike të manave ndërsa e spërkatni pas larjes për kujdesin e përditshëm ose si një trajtim ushqyes natën pas tharjes me peshqir. Për mbrojtje shtesë, aplikojeni atë përpara se të përdorni një tharëse flokësh ose nxehtesi për të mbrojtur flokët tuaj nga dëmtimi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi