Glowy Skin Albania

Diane miracle you shine treatment 450ml

Lek 2,590
Miracle you shine treatment eshte projektuar posaçërisht per flokë te thatë, të dëmtuar me maja te dyfishta.Formula Deeply Restorative riparon flokun dhe zbut kutikulat. 
Përbërësit me prejardhje bimore riparojnë dhe rigjallërojnë në mënyrë efektive fijet e dëmtuara duke i dhene shume shkelqim flokut.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi