Glowy Skin Albania

Diane miracle you shine shampoo 450ml

Lek 2,590
Përjetoni transformimin magjik te flokeve tuaj me shampon Miracle You Shine. E mbushur me recetën inovative të riparimit të flokut, kjo formulë pa silikone depërton thellë në flokë për të rivendosur butësinë dhe shkëlqimin si kurrë më parë. Përzierja e keratinës prej Platinum Gold siguron hidratim të thellë dhe një përfundim me shkëlqim, ndërsa Elcalactone mbron flokët tuaj nga dëmtimi i nxehtësisë. Prism Shine Coat mbyll lagështinë dhe rrit shkëlqimin, duke i lënë flokët tuaj rrezatues dhe të gjallë. ! Koleksioni është krijuar për të ringjallur flokët tuaj, me vaj organik ghee dhe ekstrakt gjalpi për ushqim dhe mbrojtje shtesë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi