Glowy Skin Albania

Diane extra damage treatment 450ml

Lek 2,290
Kaloni pa mundim gishtat nëpër flokë! Moist Diane Extra Damage Repair është një trajtim revolucionar nga Japonia, i pasur me vajra botanikë qe depërton thellë në folikulat e flokëve tuaj në mënyrë që t'i ushqejë ato nga brenda. Duke i lënë flokët tuaj të butë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim dita ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi