Glowy Skin Albania

Diane extra damage repair shampoo 450ml

Lek 2,290
Diane Extra eshte nje shampo fantastike për riparimin e dëmtimit, zgjidhja perfekte e flokëve për ata që kërkojnë të ringjallin flokët e tyre të thatë dhe/ose të dëmtuar. Jo vetëm që do të ringjallë flokët tuaj të thatë dhe të dëmtuar, por gjithashtu do t'i hidratojë plotësisht. E formuluar me vaj organik Argan, vaj kaktusi dhe vaj mango, këta përbërës natyralë depërtojnë thellë në fijet e flokëve për t'i ringjallur ato nga brenda jashtë. Një tjetër veçori unike e kësaj shampo është përfshirja e keratinës e cila është përbërësi kryesor përgjegjës për riparimin intensiv të flokëve të thatë dhe të dëmtuar nga majat deri në brendësi të fijeve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi