Glowy Skin Albania

DHC Q10 Premium Color Treatment /Light Brown 235g

Lek 2,990


Transformoni flokët tuaj me trajtimin tonë revolucionar me ngjyre! 


DHC Q10 Premium Color Treatment në ngjyre kafe të çelur është një produkt i krijuar për të ngjyrosur dhe për të trajtuar flokët njekohesisht! Ky produkt është i formuluar me koenzimë Q10, e cila njihet për vetitë e saj antioksiduese dhe përbërës të tjerë ushqyes për të ndihmuar në përmirësimin e gjendjes së flokëve duke i dhënë ngjyrë. Përveç koenzimës Q10, ai përmban 5 lloje vajrash bimore dhe 6 lloje esencash bimore, duke përfshirë ullirin e virgjër, farat e kamellës  dhe farat e lulediellit.  Hidraton flokët i jep shkëlqim dhe rigjeneron. Riparon fijet e dëmtuara dhe zbut flokët. Parandalon zbehjen e ngjyrave dhe i jep shkëlqim flokëve!

✨ I mbushur me koenzimë Q10 për shëndetin e flokëve
✨ Formulë ushqyese për ngjyre dhe shkëlqim të gjallë
✨ Aplikim i lehtë, nuk kërkohet përzierje 
✨ Rezultate të qëndrueshme, formulë rezistente ndaj zbehjes
✨ Arritni një nuancë kafe të hapur me pamje natyrale
✨ Rigjeneron flokun thellë gjatë ngjyrosjes
✨ E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve
✨ Thuaj lamtumirë flokëve të thatë dhe të dëmtuar

Menyra e perdorimit:

1. Aplikoni DHC Q10 Premium Color Treatment në mënyrë të barabartë në flokët tuaj.
2. Lëreni për 1 ore.
3. Lani flokët me shampo dhe thajini me peshqir.
4. Stiloni sipas dëshirës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi