Glowyskinshop.com

DHC Olive SmoothSkin Miniset for 5 days

Lek 1,090
DHC Olive Trial Set porta juaj për një lëkurë rrezatuese dhe të shëndetshme!

Filloni në një udhëtim transformues për kujdesin e lëkurës me Set Olive Trial të DHC-së, i krijuar në mënyrë të përpiktë me formula me bazë botanike që i përshtaten të gjitha llojeve të lëkurës. Ky grup i kuruar me kujdes tregon katër nga gjërat thelbësore origjinale dhe më të shitura të DHC-së për kujdesin e lëkurës, duke ju ofruar prezantimin perfekt të rutinës së njohur japoneze të kujdesit për lëkurën me 4 hapa.

Vaj për pastrim të thellë (30 ml):
Zhyt veten në përvojën luksoze të vajit të pastrimit të thellë të DHC. E formuluar me përbërës botanik, kjo fabrikë energjie 30 ml shkrin pa mundim papastërtitë, grimin dhe vajin e tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastruar thellësisht.

Sapun i butë (10 g):
Zbuloni prekjen e butë të Sapunit të butë të DHC, një shoqërues pastrues kompakt por efektiv. Sapuni prej 10 g shkumëzon në një shkumë të pasur, duke hequr me delikatesë papastërtitë e mbetura, duke krijuar një lekure të pastër për hapat e ardhshëm në ritualin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Locion i butë (30 ml):
Përjetoni përqafimin hidratues të Locionit të butë të DHC. Kjo formulë e lehtë, ushqyese në një madhësi të përshtatshme 30 ml zbut dhe balancon lëkurën tuaj, duke e përgatitur atë për hapat e mëvonshëm të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës duke rritur hidratimin e përgjithshëm.

Vaj i virgjër ulliri (5 ml):
Kënaquni me mirësinë e pastër të vajit të virgjër të ullirit, një eliksir 5 ml që mbyll lagështinë dhe siguron një shtresë shtesë ushqimi. I pasur me antioksidantë, ky produkt ikonik DHC rigjallëron dhe rimbush, duke e lënë lëkurën tuaj me një shkëlqim rrezatues dhe rinor.

Set DHC Olive Trial nuk është thjesht një regjim për kujdesin e lëkurës; është një qasje gjithëpërfshirëse për të arritur lëkurë rrezatuese dhe të shëndetshme. Zhbllokoni sekretet e traditave japoneze të bukurisë me këtë grup gjithëpërfshirës, ​​të krijuar me kujdes për të thjeshtuar dhe përmirësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës. I përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, ky grup provë është pasaporta juaj për një çehre të shndritshme.

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me grupin DHC Olive Trial Set – ku fuqia e natyrës takohet me shkencën e bukurisë. Zbuloni ndryshimin që përsosmëria botanike mund të bëjë për lëkurën tuaj.

 Perberesit:

Deep Cleansing Oil: olea europaea (olive) fruit oil, caprylic/capric triglyceride, sorbeth-30 tetraoleate, pentylene glycol, phenoxyethanol, tocopherol, stearyl glycyrrhetinate, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil

Mild Soap: sodium palmitate, sodium palm kernelate, water/aqua/eau, sucrose, glycerin, sodium isostearate, alcohol denat., sorbitol, sodium oleate, olea europaea (olive) fruit oil, tetrasodium etidronate, honey/mel/miel

Mild Lotion: water/aqua/eau, glycerin, butylene glycol, cucumis sativus (cucumber) juice, pentylene glycol, placental protein, phenoxyethanol, dipotassium glycyrrhizate

Olive Virgin Oil: olea europaea (olive) fruit oilProdukte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi