Glowy Skin Albania

DHC Collagen Powder 192g (for 32 Days)

Lek 3,490

Ju prezantojmë DHC Collagen Powder, sekretin tuaj për një lëkurë të ndritshme dhe të rinovuar nga brendesia!

DHC Collagen Powder përmban peptide të kolagjenit dhe vitaminë C në formë pluhuri, duke ofruar lehtesi për përzierjen me ushqime dhe pije të ndryshme. Kolagjeni me prejardhje nga peshku në formën e peptideve absorbohet mirë nga trupi. Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës dhe siguron qëndrueshmëri, elasticitet dhe pamje rrezatuese. Gjithashtu ndikon në vitalitetin, imunitetin dhe rigjenerimin. 

Pluhuri është projektuar që të ketë erë minimale dhe tretet në mënyrë transparente, duke minimizuar çdo ndikim në shijen dhe pamjen e vakteve dhe pijeve tuaja. Nuk përmban kafeinë, konservues, aroma sintetike ose ngjyra.

•Përmbajtja: 192 g për 32 ditë.
•Përmban 5000 mg peptid kolagjeni shumë të absorbueshëm në ditë.
•Vitaminë C e shtuar për të mbështetur funksionin e kolagjenit.
•Vjen me një zinxhir per perdorim komod
•Vjen me një lugë matëse të përshtatshme.


Udhëzimet:
•Merrni lugën matëse të përfshirë dhe hidhni 6 g pluhur

•Shtoni pluhurin në ushqimet dhe/ose pijet tuaja të preferuara. Konsumojeni menjëherë pasi të jetë tretur plotësisht.

•Për shkak se vitamina C mund të jetë e ndjeshme ndaj nxehtësisë, këshillohet që pluhuri të përzihet me ushqime ose pije të nxehta në fund të procesit të gatimit.

•Për të ruajtur cilësinë e produktit, sigurohuni që ta mbyllni mirë zinxhirin pas çdo përdorimi.
Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi