Glowyskinshop.com

Dear Klairs Rich Moist Soothing Cream 80 ml

Lek 2,190 Lek 3,190
Ky krem nga Klairs siguron lagështi të menjëhershme dhe afatgjatë për një çehre rrezatuese dhe është një opsion i shkëlqyeshëm për lëkurën e stresuar, të përflakur dhe të ndjeshme, ose për ato që shijojnë një hidratues të pasur dhe kremoz. Kremi gjithashtu ul temperaturën e lëkurës tuaj, duke qetësuar lëkurën e skuqur dhe të irrituar.
Një domosdoshmëri për t'u pasur në koleksionin tuaj për kujdesin e lëkurës për emergjencat e lëkurës (eksfolim i tepërt, inflamacioni etj.) dhe i shkëlqyeshëm gjatë gjithë vitit
I pasuruar me beta glukan, vaj jojoba dhe ceramide me prejardhje nga maja, punon për të forcuar barrierën mbrojtëse të lëkurës suaj, duke shpëtuar lëkurën e thatë dhe të irrituar, ndërsa përmirëson aftësitë e saj natyrale për riparimin e qelizave.
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi