Glowyskinshop.com

Dear Klairs Midnight Blue Calming Sheet Mask 25mL

Lek 490
Maska qetësuese Midnight Blue e ftoh lëkurën dhe ndihmon në pastrimin e poreve. Esenca e lehtë ndihmon lëkurën tuaj të jete e hidratuar dhe e shëndetshme. Me fletë të butë me qymyr bambu, ajo ka një ngjitje të rehatshme në fytyrë, duke i dhënë lëkurës hidratim afatgjatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi