Glowyskinshop.com

Dear Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter 20g

Lek 2,390 Lek 2,990
Klairs Fundamental Nourishing Eye Butter përmban vaj të farës së lulediellit të pasur me vitaminë A dhe vitaminë E për të mbrojtur lëkurën e hollë rreth syve tuaj dhe ndërsa një kombinim i katër peptideve me performancë të lartë përmirëson linjat e imëta dhe rrudhat. Vaji i farave të lulediellit shton ushqim shtesë në zonën e ndjeshme nën sy, plus çaj jeshil të pasur me antioksidantë, anti-inflamatorë si lëvorja e kanellës dhe kafeina për të hequr fryrjen. Tekstura e butë e ngjashme me gjalpin përthithet shpejt në lëkurë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë normale, të thatë, të kombinuar dhe të yndyrshme. Ky produkt është gjithashtu i përshtatshëm për ata që mund të përjetojnë milia. Ky produkt është vegan dhe pa egërsi, dhe i formuluar pa aromë artificiale, ngjyrë artificiale, parabene, alkool, vaj mineral, vaj esencial dhe silikon.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi