Glowyskinshop.com

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum

Lek 2,190 Lek 2,990

Dark Spot Correcting Glow Serum

Padyshim një produkt i ri i preferuar, ky serum për korrigjimin e njollave të errëta i përshtatet emrit të tij, duke i lënë lëkurës një shkëlqim rrezatues pas çdo përdorimi.

Me përbërës ndriçues 5% Niacinamide, për të ndihmuar në njëtrajtimin e tonit të lëkurës dhe për të forcuar barrierën e lëkurës, ekstrakti Buckthorn për të ndriçuar dhe mbështetur rikuperimin e lëkurës me përmbajtjen e tij të lartë antioksidante, Ekstrakt i krundeve të orizit për ndriçim dhe Enzimat e papajës, për të ndihmuar në zbehjen e shenjave të akneve dhe shenjave të tjera. Përfshirja e Squalane me origjinë bimore siguron që lëkura të jetë e hidratuar, e shëndoshë dhe me shkëlqim.

Çfarë bën: ndihmon në zbardhjen e tonit të lëkurës, duke ndricuar duke trajtuar dëmtimet nga dielli, zbehjen e shenjave dhe hiperpigmentimin; trajton aknet e moderuara dhe rosacea.

Për kë është: Për ata me lëkurë problematike, shenja të reja aknesh, dëmtime nga dielli; mund të përdoret si hidratues për llojet e lëkurës shumë të yndyrshme, por funksionon si serum për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi