Glowy Skin Albania

Dancing Whale Moisture Sheet Mask

Lek 490

E mbushur me përbërës ushqyes si acidi hialuronik, ekstrakt aloe vera dhe kolagjen, kjo maskë pambuku ofron hidratim të thellë për lëkurën e thatë ose të dehidratuar.

  • Hidratim intensiv: Të mbushura me përbërës ushqyes si acidi hialuronik, ekstrakti i aloe verës dhe kolagjeni, këto maska ​​depërtojnë thellë në lëkurën tuaj për të hidratuar, ngopur dhe përmirësuar elasticitetin.
  • Qetësim i lëkurës: Përbërësit Green Cica në maskë qetësojnë lëkurën e irrituar dhe përmirësojnë problemet thelbësore të lëkurës, duke ofruar një efekt qetësues dhe duke përmirësuar shëndetin e përgjithshëm të lëkurës tuaj.
  • Depërtim i thellë: Kombinimi unik i Lamella dhe Liposome në maskë lejon depërtimin e thellë në lëkurë, duke siguruar që përbërësit aktivë të përthithen plotësisht për efektivitet maksimal. Kjo rezulton në një lëkurë më të hidratuar dhe rrezatuese.

PËRDORIMI:

Pas larjes së fytyrës dhe aplikimit të tonikut, vendosni masken e pambukut në lëkurë pak të njomë.  Hiqni rrjetën  pasi ta vendosni maskën në fytyrë. Mbajeni rreth 15-20 minuta. Mund të aplikoni pjesën e mbetur të produktit në paketim në gjithë fytyrën dhe qafën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi