Glowyskinshop.com

D’Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum Rose freesia 50ml

Lek 2,790

 D'Alba Professional në Rose Freesia është zgjidhja perfekte për flokët e thatë dhe të pajetë. Është një serum që forcon dhe shkëlqen flokët me një aromë të këndshme lulesh të freezisë së trëndafilit që do të përmirësojë cilësinë e flokëve duke ruajtur një aromë të qëndrueshme. Përqendrimet e tartufit të bardhë si përbërësi kryesor  kontribon në kujdesin me vlera të larta ushqyese, duke ushqyer flokët e dëmtuar pa përfshirë substanca kimike. Kombinimi perfekt i tartufit të bardhë dhe tokoferolit furnizon në mënyrë të sigurtë lëndë ushqyese të ndryshme si vitamina E, duke i lënë flokët tuaj të mëndafshtë dhe pa kërcitje, duke siguruar një shkëlqim natyral.

Përzierja e ekstraktit të mëndafshit, keratinës së hidrolizuar, vajit të përzierjes d'Alba-9, vajit të farës së pemës baobab, vajit të farës së kumbullës, tokoferolit të patentuar dhe kompleksit të aminoacideve të patentuar etj., ofrojnë një përvojë të sigurt, por të plotë ushqyese për skalpin dhe flokët .

Përmban 3 lloje të ndryshme vajra farash si ulliri, luledielli dhe jojoba për të riparuar dhe forcuar çdo fije floku. Një spërkatje e kësaj mjegulle të hollë do të sigurojë kondicionim pa peshë dhe një përfundim me shkëlqim të lartë për fijet  e brishtë të flokëve. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi