Glowyskinshop.com

CP-1 Ginger Purifying Shampoo 500ml

Lek 1,990

Shampo rigjallëruese e flokëve me rrënjë xhenxhefili CP-1 qe ka për qëllim pastrimin e thellë të lëkurës së kokës, forcon folikulat e flokëve dhe redukton humbjen e flokëve. Shampoja hidraton intensivisht, parandalon brishtësinë dhe ndarjen e fijeve.

Pastron thellësisht lëkurën e kokës, normalizon prodhimin e sebumit, lehtëson kruajtjen dhe acarimin. Trash dhe rrit elasticitetin e flokëve, e bën atë më të menaxhueshëm dhe eliminon thatësinë.

Për shkak të kompleksit të mjaltit, shampoja ushqen në mënyrë aktive flokët, duke i bërë ato me shkëlqim, të butë dhe të mëndafshtë.

Vaji dhe ekstrakti i rrënjës së xhenxhefilit është i pasur me vitamina dhe minerale, ushqen në mënyrë aktive rrënjët dhe stimulon qarkullimin e gjakut, përshpejton rritjen e flokëve të shëndetshëm dhe të fortë, përmirëson strukturën e tyre, eliminon zbokthin dhe kruajtjen, lehtëson irritimin e kokës dhe i bën flokët të fortë dhe me shkëlqim. Ekstrakti i propolisit ka një efekt antimikrobik, prandaj është shumë efektiv në luftën kundër zbokthit. Përmban rrëshira bimore, vitamina dhe kripëra minerale, për shkak të të cilave shëron dhe forcon në mënyrë efektive flokët, duke i dhënë atyre shkëlqim dhe butesi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi