Glowyskinshop.com

CP-1 Ginger Purifying Conditioner 500ml

Lek 1,990
Balsami me xhenxhefil mbron flokët nga dëmtimi dhe ka një efekt rigjenerues. Përmirëson gjendjen e tyre, ushqen në mënyrë aktive, eliminon thatësinë dhe brishtësinë. Vaji dhe ekstrakti i xhenxhefilit forcon në mënyrë të përkryer flokët, i bën ato elastike dhe shume te bute.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi