Cosrx

Cosrx ultimate nourishing rice overnight spa mask 60ml

Lek 1,690 Lek 1,790

Produkt antirrudhe 3 ne 1 qe mund te perdoret si hidratues, maske qe shplahet ose maske qe mund ta mbani gjate nates ne lekure. Nuk permban fragrance dhe pershtatet edhe me lekurat sensitive. .


--

๐‘ท๐’†๐’“ ๐’„๐’Š๐’๐’‚๐’• ๐’๐’†๐’Œ๐’–๐’“๐’‚ ๐’Œ๐’†๐’”๐’‰๐’Š๐’๐’๐’๐’‰๐’†๐’•?
Cdo tip lekure, vecanarisht lekurat e dehidratuara, nese jane shfaqur rrudhat e para, lekurat e thata, mature, mikse dhe sensitive.

๐‘ฝ๐’†๐’•๐’Š๐’•๐’† :
โ€ขAntirrudhe- rrit elasticitetin e lekures dhe ne saje te antioksidanteve te shumte qe permban nxit prodhimin e kolagjenit.
โ€ขZbardhuese- permban 68% ekstrakt orizi dhe niacinamide qe zbardh njollat kafe dhe shenjat e akneve.
โ€ขRiparon barrieren e lekures- ne saje te vetive hidratuese dhe perberesve qe permban, largon dehidratimin dhe qeteson skuqjen.
โ€ขHidraton ne thellesi dhe e mban lekuren super te bute pa e yndyrosur.

๐‘ญ๐’๐’“๐’Ž๐’‚๐’•๐’Š : 60ml

๐‘ท๐’†๐’“๐’ƒ๐’†๐’“๐’†๐’”๐’Š๐’• ๐’Œ๐’“๐’š๐’†๐’”๐’๐’“๐’†:
Ekstrakt orizi- i pasur ne antioksidante, vitamina dhe minerale, lufton plakjen e parakohshme dhe zbardh lekuren.
Niacinamide -forme e vitamines B3 qe permireson funksuonin e barrieres se lekures, zvogelon poret, balancon prodhimin e sebumit, trajton aknet dhe shenjat post akne, hiperpigmentimin, ka veti antiage etj.
โ€ขAllantoin- rigjeneruese, pershpejton sherimin e plageve.
โ€ขArginine- antiage, nxit rigjenerimin e lekures.

๐‘ท๐’†๐’“๐’…๐’๐’“๐’Š๐’Ž๐’Š:
1. Mund ta perdorni ne vend te hidratuesit ne mengjes dhe ne darke. E le lekuren si mendafsh. Qendron shume mire poshte sunscreen dhe makeupit.
2. Maske qe shplahet- mund ta mbani 30 min -1 ore dhe pastaj ta shplani dhe vendosni hidratuesin.
3. Sleeping mask- e vendosni ne darke siper hidratuesit per lekure super te bute dhe te hidratuar ne mengjes.

Produkte tรซ ngjashme

Produktet qรซ keni parรซ sรซ fundmi