Glowy Skin Albania

Cosrx The Vitamin C 13 serum 20ml

Lek 1,590 Lek 2,490

Serum me 13% vitamine C, Tocotrienol (super vitamine E), acid hialuronik dhe alantoin per te permiresuar tonin e lekures dhe rritjen e elasticitetit. Tekstura e lehte ujor ndihmon ne perthithjen sa me te shpejte te produktit pa lene ndjesi yndyre ne fytyre. E pershtatshme edhe per lekurat sensitive. 

Perftimet:

  1. Ndriçon lekuren
  2. Zbeh shenjat e akneve dhe njollat kafe
  3. Permireson tonin e lekures
  4. Rrit elasticitetin dhe permireson teksturen
  5. Minimizon aparencen e poreve

Keshillohet mbajtja ne frigorifer ose mjedis te erret per te parandaluar oksidimin e vitamines C. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi