Cosrx

Cosrx salicylic acid daily gentle cleanser 150ml

Lek 1,490

Lares antibakterial me acid salicilik. Pastron lekuren ne thellesi duke shperbere pikat e zeza dhe duke trajtuar aknet. I pershtatshem me lekurat : e yndyrshme, mikse, normale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi