Cosrx

Cosrx RX NOURISHING - FIND YOUR GO-TO TONER

Lek 2,790

Nëse lëkura juaj ndihet e ashpër, zgjidhni RX-Nourishing dhe eksploroni toniker më të mirë nga marka COSRX!

Çfarë jane: Një treshe me tonike të përditshëm që do të ushqejnë, hidratojne dhe freskojne lekuren tuaj.

CFARE PERMBAN:
Një toner që përmban 72.6% të ekstraktit të propolisit të bletës së zezë dhe 10% ekstrakt të mjaltit do ta bëjë lëkurën tuaj me shkëlqim dhe të butë. Sasia 150ml
Kjo vjen me 2 dhurata falas! Dy tonike te tjere nga 50ml me acid hialuronik and AHA, BHA dhe vitamine C

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi