Glowyskinshop.com

Cosrx Refresh AHA BHA Vitamin C Lip Plumper 20g

Lek 2,490
Në një formë të lehtë xhel-kremi që shkrihet në buzë për aplikim të lehtë, ky zbutës i buzëve i jep vëllim, zbut dhe hidraton buzët e thata dhe të plasaritura. AHA dhe BHA eksfolojnë butësisht për të eliminuar buzët e plasaritura dhe të krisura, ndërsa Volufiline dhe Vitamina C mbështjellin për t'i sjellë buzët në gjendjen e tyre përfundimtare të shëndetit dhe vitalitetit. Këta komponentë punojnë së bashku për të mbushur buzët tuaja dhe për t'i bërë ato të duken më të shëndetshme se kurrë. Përdoreni çdo ditë, kurdo dhe kudo.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi