Glowyskinshop.com

Cosrx Pure Fit Cica Smoothing Cleansing Balm 120ml

Lek 2,390
Cosrx Pure Fit Cica Smoothing Cleansing Balm eshte balm vajor qe shkrin totalisht cdo mbetje makeupi! . Një balsam pastrues që shkrihet butësisht në kontakt me lekuren dhe nepermjet masazhimit largon te gjitha papastertite. Balsami pastrues përmban Pure Fit CICA-7 Complex dhe 7 lloje vajrash bimore për
qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe larje e fuqishme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi