Glowyskinshop.com

Cosrx Pure Fit Cica Low pH Cleansing Pad (30 pads/85ml)

Lek 990

 Letra pastruese hipoalergjike, me aciditet të dobët: i pershtatshem për kujdesin e lëkurës së ndjeshme. Pëlhurë vegane me embos të dyfishtë me madhësi mega që përfundon pastrimin e të gjithë fytyrës me një leter. Përmban Pure Fit CICA-7 COMPLEX: Një jastëk pastrues që qetëson lëkurën e ndjeshme me 7 lloje përbërësish me prejardhje nga Centella asiatica.

Si të përdorni:

Përdorni anën e stampuar për të fshirë pluhurin dhe grimin nga lëkura në të gjithë fytyrën. Përdorni anën më të butë për të hequr grimin e buzëve dhe syve


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi