Glowyskinshop.com

Cosrx Propolis Light Cream 65g

Lek 2,190 Lek 3,490
I mbushur me 65,69% të kompleksit të bletës së zezë përbëhet nga ekstrakt i propolisit të bletës së zezë, ekstrakt mjalti dhe ekstrakt pelte mbretërore të cilat janë të njohura për vetitë anti-inflamatore dhe antibakteriale.
Ky kompleks jep ushqim dhe antioksidantë për një strukturë të butë, të zhdërvjellët dhe lagështi thellë në lëkurën tuaj. Me vetitë e tij anti-inflamatore dhe antibakteriale, ky hidratues qetësues është i përsosur për ata me lëkurë të trazuar dhe të ndjeshme. Tekstura e kremit ka peshë të lehtë, si xhel, përthithet pa mundim në lëkurë duke e lënë atë të ndjehet e shëndetshme dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi