Cosrx

Cosrx Poreless Clarifying Charcoal Mask

Lek 2,290

Maska pastron dhe perfeksionon lëkurën. Kthejeni shtëpine tuaj në një spa profesionale me maskën që ndryshon ngjyrë: fillon rozë, kthehet në gri dhe përfundon e bardhë. Kapsulat e kalaminës rozë qetësojnë lëkurën dhe më pas Charcoal hyn në pore duke detoksifikuar dhe pastruar lëkurën. Në momentin që maska ka marrë ngjyrën e bardhë, poret tuaja janë pastruar efektivisht dhe janë ngushtuar. Tekstura e butë ndihmon dhe lëkurat sensitive. Masazhojeni në fytyrë dhe lëreni të ndryshojë ngjyrë për 5-10 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi