Glowy Skin Albania

Cosrx Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water

Lek 2,190
Një ujë micelar me pH të ulët, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme që heq butësisht grimin dhe papastërtitë si dhe kontrollon sebumin e tepërt, duke ndihmuar lëkurën e ndjeshme të kthehet në lëkurë të shëndetshme. pH i balancuar nuk dëmton dhe irriton barrierën e lëkurës gjatë pastrimit.

Përfitimet:
- Pastrues me pH të ulët i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
– Pastron dhe kontrollon sebumin e tepërt.
- Heq butësisht grimin.
– Qetëson dhe hidraton lëkurën.

PËRBËRËSIT KRYESOR
• Niacinamide, Zinku PCA:
Redukton mbiprodhimin e sebumit · Kontrolli i vajit, kujdesi i poreve

• Allantoin, Madecassoside:
Qetëson lëkurën

• Acidi Hyaluronik, Panthenol:
Infuzon hidratim · forcon barrierën e lëkurës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi