Glowyskinshop.com

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Water Wave Sheet Mask 20ml

Lek 450 Lek 650
Maskë e lagur me tre lloje të ndryshme të acidit hialuronik për të siguruar hidratim të thellë dhe intensiv për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar duke e lënë atë të butë dhe të mbushur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi