Cosrx

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Cleanser 150ml

Lek 1,890

Larës shkumues i pasur me acid hialuronik i cili pastron me efikasitet lëkurën dhe ndërkohë nuk e lë të thatë. Surfaktatë (agjent larës) i derivuar nga arra e kokosit e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët. Formulimi luksoz shkumues largon vajin, sebumin dhe papastërtinë pa e zhveshur lëkurën. 3 llojet e ndryshme të acidit hialuronik krijojnë një barrierë mbrojtëse duke ruajtur hidratimin e lëkurës.

Masayhoni larësin në fytyrë të njomë dhe më pas lajeni dhe vijoni rutinën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi