Cosrx

cosrx Hydrium Moisture Power Enriched Cream 50ml

Lek 2,490

Ky krem ​​hidratues intensiv i përdor vitaminën B5, ekstraktin e propolisit dhe ceramidet për t'i dhënë lëkurës lagështi të qëndrueshme, përfitime anti-inflamatore dhe antirrudhe. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi