Cosrx

COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner 150ml

Lek 1,290 Lek 2,190
Toneri COSRX Full Fit Propolis Synergy është një produkt ultra-hidratues për lëkurën që përmban një sasi të lartë prej 72.6% ekstrakti të propolisit të bletës së zezë dhe 10% ekstrakt mjalti. Këto përbërës janë të njohur për cilësitë e tyre të shëndetshme dhe në kombinim me njëri-tjetrin, ata ofrojnë një shkëlqim të shëndetshëm për lëkurën. Ky toner gjithashtu përmban antioksidantë të fuqishëm, si dhe përbërës antibakterialë dhe anti-inflamatorë, të cilët ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të pastër dhe të butë. Në përgjithësi, ky toner është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të mbajtur lëkurën e hidratuar dhe të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi