Cosrx

COSRX Full Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet Mask 21ml

Lek 650

E pasuruar me propolis, pelte mbretërore dhe ekstrakte mjalti, kjo maskë pambuku siguron ushqim dhe hidratim afatgjatë të lëkurës. E zhytur ne ampulën më të shitur Full-Fit Propolis, kjo maskë është e pasuruar me propolis të zi bletësh, ekstrakt mjalti dhe ekstrakt pelte mbretërore për ta lënë lëkurën plot shkelqim në vetëm 15 minuta. Ajo ofron aderimin e përsosur, rritjen e kontaktit dhe shpërndarjen e lëndëve ushqyese për një efektshmëri të shtuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi