Glowyskinshop.com

Cosrx Full Fit Propolis Lip Sleeping Mask 20g

Lek 2,490

Maskë gjumi me Propolis për buzët e plota. Një maskë që shkrihet në buzët tuaja si mjaltë për t'i lënë ato të ëmbla dhe të hidratuara.

PSE ËSHTË E VEÇANTË:

Mban buzët tuaja të freskëta dhe me vesë

Kompleksi Honey-6, i mbushur me 6 lloje ekstraktesh mjalti, rimbush dhe qetëson buzët tuaja të plasaritura. Nuk ka më buzë të thata dhe të krisur.

 *Maska e gjumit për buzët me propolis do të hidratojë dhe freskojë buzët gjatë natës, duke siguruar që ju dhe buzët tuaja të zgjoheni të freskëta e të pushuar mirë.

 *Ka teksturë të pasur si mjaltë.

 *Formula e pasur, por jo ngjitëse ju lejon të ndjeni efektet e dobishme të mjaltit dhe t'i lini buzët tuaja të ndjehen të rinovuara dhe përfundimisht të relaksuara.

Si të përdorni:

*Duke përdorur aplikuesin, aplikojeni me bollëk në buzë para se të flini dhe lëreni të veprojë gjatë natës.

*Pastroni butësisht me ujë të vakët në mëngjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi