Glowyskinshop.com

Cosrx Full Fit Propolis Honey Overnight Mask 60ml

Lek 2,490
COSRX Full Fit përmban përbërës natyralë, si ekstrakt propolisi dhe dyll natyral blete për të qetësuar dhe ushqyer lëkurën. E pasuruar me më shumë se 87% ekstrakt propolisi dhe dyll natyral blete, kjo maskë siguron hidratim intensiv pa e renduar lekuren.
Kjo maskë qetësuese dhe hidratuese e transformon lëkurën pa jete në lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese gjatë gjumit. Ne e duam këtë produkt për diversitetin e tij në përdorim. Si një maskë 3-në-1, Maska Full Fit Propolis Honey Overnight mund të përdoret si një maskë gjatë natës, një maskë qe shplahet ose edhe si një hidratues.

I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale deri të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.

* Si maskë gjumi: Për hapin e fundit të kujdesit rutinë të lëkurës gjatë natës, aplikoni një sasi të mjaftueshme në të gjithë fytyrën para gjumit.

* Si maskë për shplarje: Aplikoni një sasi të madhe dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë. Pas rreth 15 minutash, shpëlajeni me ujë të vakët ose fshijeni me nje diskete pambuku te lagur me pare me toner.

* Si hidratues: Pas hapit të fundit të rutinës së lëkurës suaj, aplikoni një shtresë të hollë si hidratues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi