Cosrx

cosrx Centella Water Alcohol Free Toner 150ml

Lek 1,790
 
Toniku mist i Cosrx është formuluar me ekstrakte
bimore miqësore me lëkurën, me 82% ujë mineral
dhe 10% Ujë gjethe Centella Asiatica. Centella Asiatica
ul inflamacionin dhe skuqjen, ndërsa uji mineral i ishullit
Jeju e lë lëkurën me shkëlqim, të butë dhe të hidratuar.
E përsosur për të ushqyer lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme,
toneri është super i butë dhe me një efekt qetësues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi