Cosrx

COSRX Balancium Comfort Ceramide Soft 21ml

Lek 350

Maske pambuku me 6 lloje të ndryshëm të përbërësve thelbësorë hidratues të lartë, të përfshirë Ceramide NP 2,800 ppm që krijojnë një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë:
Ceramidet jane përbërës kryesore që forcojne barrierën e lëkurës dhe e mbajne lëkurën tuaj të shëndetshme!
Balancium Comfort Ceramide Soft Cream Sheet Mask eshte e pasur ne 6 lloje te ndryshme ceramidesh dhe është krijuar për te absorbuar në mënyrë efektive çdo përbërës të saj në lëkurë dhe për të gjeneruar efekte të kombinimit sinergjik.
Ceramidet komplekse kane efekt të fuqishëm hidratues dhe forcues krahasuar me një Ceramide të vetme. Një strukturë kremoze dhe qumështore i cili përthithet shpejt në lëkurë për të siguruar një barrierë të ekuilibruar të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi