Glowyskinshop.com

Cosrx Balancium Comfort Ceramide Hand Cream Light 50 ml

Lek 1,290

Përthithje e shpejtë, teksturë e freskët me një përfundim jo të yndyrshëm dhe jo ngjitës. Një krem duarsh i lehtë dhe ushqyes me ceramide dhe gjalpë shea për hidratimin e përditshëm.

PSE ËSHTË E VEÇANTË:

  Është e veçantë sepse ju ofron duar të hidratuara dhe të buta, si dhe një kujdes të veçantë edhe për thonjtë dhe kutikulat tuaja.

Përbërësi kryesor

108 ppm Ceramide-6 dhe 500 ppm Acidi Hialuronik për kondicionimin dhe restaurimin e lëkurës.

  Ky krem ​​duarsh nga linja Balanicum e COSRX hidraton lëkurën me kompleksin Balancium Ceramide-6 si dhe me acidin hialuronik. I lehtë dhe hidratues, ai vjen me një aromë natyrale agrume për të ngritur humorin tuaj dhe është i lirë nga aromat artificiale.

 Pa harruar që formula e lehtë zbut lëkurën pa lënë asnjë ngjitje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi