Glowyskinshop.com

Cosrx Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask 20g

Lek 1,890 Lek 2,490
Maska e gjumit e buzeve me ceramide nga COSRX është një trajtim kremoz dhe zbutës gjatë natës për buzët e thata. E mbushur me gjalpë shea dhe ceramide me prejardhje natyrale, kjo formulë e butë ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e thelle e lëkurës së plasaritur për buzë super te buta dhe të hidratuara deri në mëngjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi