Cosrx

Cosrx aloe soothing sun cream spf 50+ pa+++ 50ml

Lek 1,090 Lek 1,490

 

Sunscreen hibrid (me filtra kimike dhe fizike) qe mbron lekuren nga rrezet UVA dhe UVB. Aplikohet 30 min para se te ekspozoheni ne diell! Spf 50 pa+++

Eshte mjaft hidratues dhe nuk eshte nevoja te perdoret hidratues poshte!
Permban 5,500ppm ekstrakt te aloe veres qe qeteson dhe ushqen lekuren.
Pershtatet me lekura te thata dhe mikse. Parandalon dehidrimin e lekures ne saje te aftesive hidratuese.
Pershtatet dhe me lekurat sensitive.
Qendron shume mire poshte makeupit.
Le nje shkelqim natyral ne lekure. .

•Perberesit kryesore
Aloe vera- veti ushqyese, antiage, qeteson lekuren nga skuqjet.
Glicerine- pengon humjen e ujit transepidermal. Mban lageshtiren brenda lekures.
Tocopheryl acetate- hidraton lekuren, antioksidant.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi