Glowyskinshop.com

Cosrx Aloe 54.2 Aqua Tone-Up Sunscreen

Lek 1,890

Ushqeni lëkurën tuaj me kremin e ri të diellit Cosrx Aloe 54.2 Aqua Tone-Up. Formuluar me 54.2% ujë gjethe aloe vera për të qetësuar lëkurën ndërsa Niacinamide minimizon pigmentimin dhe skuqjen. Është kremi i përsosur i diellit ditor për ata me lëkurë të ndjeshme.

I mbushur me ujin e gjetheve të aloe barbadensis, kremi i lehtë kundër diellit mbron nga rrezet e dëmshme UV dhe qetëson djegiet nga dielli, ndërsa ofron një pamje të butë dhe jo të yndyrshme gjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi