Cosrx

COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream 25ml

Lek 2,090 Lek 2,990

Kremi i syve COSRX Advanced Snail Peptide është një krem ​​i lehtë për sytë që ndihmon për të ndriçuar dhe hidratuar pjesën e poshtme të syve me 72% filtrat të sekretimit të kërmijve, një përbërës i pasur me lëndë ushqyese që ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës. Pesë lloje të peptideve dhe niacinamide punojnë së bashku për të forcuar, minimizuar pamjen e vijave të holla dhe për të ndriçuar rrathët e errët. E përsosur për ata që janë në moshën 20-30 vjeç që kërkojnë të fillojnë kujdesin e hershëm të zones se syve syve.

E përkryer për ata në të 30-at që duan të përqendrohen në kujdesin ndaj plakjes, si dhe ata që duan të fillojnë kujdesin për sytë më herët nga të 20-at e tyre.

Përbërësit kryesorë:

Filtrati i sekretimit të kërmillit: Një ekstrakt kërmilli që shkëlqen, hidraton dhe mbështet riparimin e shëndetshëm të lëkurës

Kompleksi Peptidik: Një përzierje e pesë peptideve që rigjeneron, zvogëlon pamjen e vijave të holla dhe rrisin shkëlqimin e lëkurës

Niacinamide: Një formë e vitaminës B që rrit shkëlqimin e lëkurës dhe zvogëlon pamjen e rrathëve të errët te syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi