Cosrx

Cosrx Advanced Snail Mucin Gel Cleanser 150 ml

Lek 2,190


Xhel pastrues i pasuruar me përbërës të dobishëm per lëkurën, qe  përfshinë jargën e kërmillit për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën.

I krijuar per te kapur te gjitha papastërtitë për një pastrim të plotë, por dhe të butë.

 

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi