cosrx

COSRX - Advanced Snail Hydrogel Eye Patch 60 patches

Lek 2,290 Lek 2,590

 

Eye patches te infuzuara me jarge kermilli dhe niacinamide qe ndricojne zonen poshte syve,  zbehin rrudhat dhe sigurojne hidratimi intensiv dhe afatgjatë.


Kjo copë hidrogeli është bëre për të përqafuar në mënyrë të përsosur lëkurën duke e mbushur me një hidratim të pasur që depërton thellë në lëkurë pa lëvizur ose rënë. Tekstura unike shton lagështi dhe ushqim të pasur në lëkurë duke e lënë atë të hidratuar dhe më të shëndetshme. Niacinamide zbardh zonen rreth syve, i jep shkelqim dhe rigjeneron zonen poshte syve.


Vendoseni në zonat problematike dhe lëreni të funksionojë magjinë e saj.


P.s Lëreni në frigorifer përpara se ta vendosni rreth syve, gojës dhe ballit për të luftuar fryrjen dhe tharjen e lekures në një hap të thjeshtë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi