Glowyskinshop.com

Cosrx AC Collection Blemish Care Sheet Mask 25ml

Lek 650
Maska e pambukut është projektuar për të qetësuar lëkurën e stresuar ndërsa ndihmon në ndriçimin e shenjave të errëta dhe të kuqe të akneve. E pasuruar me ekstrakt të pemës së çajit për të qetësuar dhe lehtësuar puçrrat, niacinamide dhe ektoinë për të ndriçuar dhe hidratuar, ndërsa fleta e celulozës me 3 shtresa me prejardhje natyrale ndihmon për të shpërndarë përbërësit aktivë thellë në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi