Glowyskinshop.com

Etude House SoonJung PH 6.5 Whip Cleanser 150ml

Lek 1,990
Njihuni me shkumën e butë dhe hidratuese pastrues të ëndrrave tuaja! Ky pastrues ka një pH të ulët prej 6.5 dhe përdor 98.9% përbërës të prejardhjes natyrale për të pastruar lëkurën në mënyrën më të butë të mundshme. Panthenol, një përbërës i dobishëm për lëkurën, i lidhur ngushtë me vitaminën B5, jep hidratim të thellë ndërsa madecassoside, që rrjedh nga Centella asiatica, riparon dëmtimin e lëkurës. Pa irritues të mundshëm si aroma, ngjyra artificiale dhe parabene, ky pastrues përdor përbërës minimalë dhe një shkumë të pasur për të pastruar dhe qetësuar në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi